Nejnovější recenze ze sekce Sanace

Sanační omítka nové generace ThermoSAN

Sanační omítka nové generace ThermoSAN

Anonym Anonym

Přidáno: 4. dubna 2014

(naposledy upraveno 4. dubna 2014)

• Jednoduchost zpracování,doba vyzrávání jen 48 hodin a může se nanášet barva,přes 70% poréznost,energetická úspora a dlouhodobá kvalita sanační omítky

Mám odpracovaných 100 metrů z omítkou ThermoSan
bez reklamací!

Chemos ZH - zálivková hmota

Chemos ZH - zálivková hmota

Ověřený zákazník VIP podlahy Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2014

Zakoupeno v VIP podlahy

• Super věcička pro sjednocení starých betonových podlah..

sk

• tak řídká konzistence, že nešlo ani nabrat na lžíci

Chtěla jsem si ušetřit práci s mícháním ze suché směsi a koupila tento výmysl. Podezřelé bylo, že tekutina byla oddělená od usazeného spodku, takže mě míchání neminulo, naopak bylo velmi pracné, aby se vše spojilo a zmizely hroudy. Konzistence byla ovšem tak řídká, že hmotu nešlo ani nanést na natahovačku. S velkým úsilím se mi podařilo štuk natáhnout, ale výsledek nic moc. Příště se vrátím ke klasice.

Pohlcovač vlhkosti CERESIT Stop vlhkosti

Pohlcovač vlhkosti CERESIT Stop vlhkosti

Anonym Anonym

Přidáno: 30. září 2013

• Ceresit a jiné jsou málo účinné a drahé.

Pohlcovač vlhkosti kupujeme už jedině v LIDLU. Němci jsou nejpreciznější národ z Evropy, takže také prakticky všechny jejich výrobky, vč. pohlcovače W5, jsou nejkvalitnější, nejúčinnější a v tomto případě i nejlevnější .
Prakticky všechny pohlcovače vlhkosti jsou na nic a drahé. Pouze jeden je extra účinný (projeví se až po x dnech, ev. týdnech, tak se nelekněte) a je nejlevnější : W5. Zatím jej mají jen 2x/rok v akci, v únoru a září. Už je po něm obrovská sháňka, je nedostatkový. Pokud nám věříte, prosíme, abyste hned (popř. po vyzkoušení) napsali do LIDLU, aby tento pohlcovač zařadili do stálé nabídky. Zdraví vás technici, učitelky a biologové z Prahy a Moravy

Ověřený zákazník floorwood.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. března 2013

(naposledy upraveno 26. března 2013)

Zakoupeno v floorwood.cz

• Nivelační hmota pro vyrovnání povrchu dřevovláknitého povrchu, na který se jiné samonivelační stěrky dle technických listů nehodí. A to ani (známých) značkových.
  • Je jen pro vnitřní použití (suché prostředí), což je vzhledem k podkladu logické.
  • Uvítal bych i menší zákaznické balení 10 nebo 15 kg.
  • Max pevnost až po 28 dnech, v tech. listu bych uvítal např. pevnost po týdnu, 14, 21 dnech nebi v %.

Je to to, co jsem potřeboval.
Spotřeboval jsem necelou polovinu 25 kg balení, vzhledem k celkem vyšší ceně by mě stačilo menší balení, které není nabízeno.
S touto ztrátou jsem bohužel musel počítat, takže se nejedná o chybu obchodu.
Nivelační hmotu i obchod bych určitě doporučil.

Ověřený zákazník floorwood.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2012

(naposledy upraveno 29. listopadu 2012)

Zakoupeno v floorwood.cz

• mám dřevotřískovou podlahu a pruží,nivelačku mi doporučil kamarád a měl pravdu - perfektní,pěkně se rozlévá a ulpí dobře na povrchu,nepraská ikdyž podlaha tzv.péruje

nivelačku mi doporučil kamarád,nivelačka má v sobě vlákna ,která zamezují praskání povrchu při pochůzce na tomto povrchu,dobře se rozlévá a tento produkt bych doporučil jako byl doporučen mne.Pozor na co si dávat nevím ,dopravce byl ochotný,pytel s hmotou byl velice dobře zabalen a v krabici vytěsněn,takže nivelačka dorazila naprosto v pořádku.Nivelačka patří určitě mezi dražší ale doufám že platí "nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci" kamarád mi doporučil-nebud pitomý at to pak nepředěláváš.Produkt je určitě vhodný na všechny dřevostavby a nejen podlahy,opravují se tím i staré stropní trámy,pohledově.Nanese se do poškozeného ,čistého místa špachtlí a po vytvrdnutí přebrousí fričkou a zahladí UNIFLOTEM,který na této nivelačce bezkonkurenčně drží.Kamarád je restaurátor a takovouto technologii používá když to jde

Zobrazuji 401 - 406 ze 406 recenzí 1...17 18 19 20 [ 21 ]